کاشی و سرامیک

می توانید بهترین کاشی و سرامیک را از گروه بازرگانی آقازاده بخواهید. سرامیک های ساخته شده از موادی مثل کائولن در دمای بین ١٢٠٠ تا ١٤٠٠ درجه سانتیگراد در کوره که عموما پرسلان یا پرسلن نامیده می شود ( Porcelain ) و عمدتا به دلیل خواص مرتبط با پرسلان یا پرسلن شامل نفوذ پذیری آب پایین و کشش و قدرت قابل توجه ، سختی ، سفید ، شفافیت و رزونانس و مقاومت بالا در برابر حمله شیمیایی و شوک حرارتی و سایش انتخاب بسیار مناسب در نما و کف و سرامیک محلهای عمومی از جمله کاشی بیمارستانی سرامیک بیمارستانی و سرامیک نمای ساختمان ها و سرامیک برج ها ، سرامیک مترو ، سرامیک فرودگاه ها به دلیل غیر قابل نفوذ بودن ( حتی قبل از لعاب ).

 

کاشی و سرامیک - آقازاده

 

این ویژگی ها ایده آل های پرسلن یا پرسلان را برای مناطقی که به مراتب مرطوب هستند ، می توانند به آسانی رنگ بیاورند و یا بسیاری از دیوارهای مورد سوء استفاده را در حمام و آشپزخانه ، براق و حتی طبقه ها دریافت کنند. از آنجا که طبیعت غیر متخلخل است ، لکه ها نفوذ نمی کنند و از این رو تمیز کردن و تمیز کردن آنها آسان است. این همچنین در طیف گسترده ای از رنگ ها، اندازه ها و سبک ها قرار می گیرد تا بتوانند رویای بی نظیر طراحی خود قرار گیرند.

با این حال ، مهم است که توجه داشته باشید که بازاریابی غلط در بازار کاشی وجود دارد و اگر واقعا پرسلن درست است که دنبال آن هستید ، اطمینان حاصل کنید که محصولات انتخاب شما چنین باشند. نکته دیگری که باید از آن مراقبت شود ، مخصوصا اگر شما برخی از کاشی های خود را انجام می دهید ، این است که دوباره بررسی کنید که شما نوع مناسب مثلا کاشی و سرامیک نما و کاشی بیمارستانی و سرامیک کف را خریداری می کنید ، زیرا کاشی های پرسلان یا پرسلن و سرامیک معمولی پشت قرمز خاک قرمز نیاز به چسب های مختلف و ملات مختلف دارند.

کلس های مورد استفاده در کاشی های سرامیکی و سفال

کاشی های سرامیکی ساخته شده با خاک رس قرمز ، قهوه ای و یا سفید ، در حالی که کاشی های پرسلن یا پرسلان تقریبا به طور انحصاری با خاک رس سفید و تصفیه شده ساخته شده است. خاکهای مورد استفاده در پرسلن یا پرسلان تمایل کمتری به ناخالصی ها نسبت به خاکهای کاشی سرامیکی دارند و کائولن و فلدسپات بیشتری دارند. این در نهایت منجر به یک کاشی تراکم و با دوامتر می شود. ظاهرکاشی های سفالی را می توان به صورت سنگ مرمر شبیه سازی کرد. کاشی های سنگی بزرگ را می توان ساخته شده به نظر می رسد مانند سنگ مرمر.

 

کاشی و سرامیک - آقازاده

 

کاشی های سرامیکی و پرسلن می تواند هر رنگی باشد و حتی به صورت دیگری مانند چوب یا سنگ طبیعی ظاهر می شود. با این حال ، طراحی بر روی کاشی پرسلن و سرامیک پرسلان بیشتر احتمال دارد که به آسیب برساند ، چون طراحی کاشی پرسلن در طول کل کاشی انجام می شود. طرح های روی کاشی های سرامیکی صرفا “چاپ” در بالای سطح و سپس با یک لعاب شیشه ای پوشیده شده است. این به این معنی است که یک تراشه روی یک کاشی و سرامیک بیشتر از یک تراشه در یک کاشی پرسلن قابل توجه است.

کاشی های سرامیکی مناسب مناطقی هستند که تحت تاثیر سنگین و یا سختی قرار نمی گیرند. موزاییکهای هنری ، دیوارها ، backsplashes آشپزخانه و میزهای چوبی که فقط به آسانی مورد استفاده قرار می گیرند و یا دارای پوشش شیشه ای هستند همه مناطق هستند که می توانند از کاشی های سرامیکی استفاده کنند. کاشی های سرامیکی باید تقریبا همیشه در داخل خانه بمانند ، زیرا شرایط آب و هوایی معمولی – گرم ، سرد یا باران – می تواند کاشی های سرامیکی ضعیف و کرک شود. مانند پرسلن یا پرسلان و گرانیت ، سرامیک متخلخل است ، به این معنا که کاشی های سرامیکی ممکن است نشت مایع را جذب کند که می تواند باعث رنگ آمیزی شود.

ولی در مقابل از آنجایی که کاشی های پرسلن بسیار مقاوم و مقاوم هستند ، می توان آنها را در سرامیک داخل و یا خارج ساختمان از دیوارها و یا صفحات و یا حتی در مناطق ترافیکی به عنوان کف پوش استفاده می شود. با این حال ، همه کاشی های پرسلن یکسان نیستند ، به این معنی مهم است که انواع مناسب کاشی های پرسلن را معماران و پیمانکاران درست و صحیح انتخاب بکنند که سرامیک کف و سرامیک نما و یا کاشی بیمارستانی و سرامیک بیمارستانی و ضد اسید از چه نوعی باید انتخاب کنند

به عنوان مثال ، فقط برخی از کاشی های پرسلن که برای استفاده در فضای باز تولید می شوند. در حالی که کاشی های پرسلان یا پرسلن برای مدت طولانی جایگزین سطحی غیر قابل نفوذ آب و اجزایی کف یا نما یی که به هم متصل نباشند هستند، آنها به اندازه سطوح مدرن ، مانند کوارتز و کوریان ، مقاوم هستند ، با این حال ، آنها مقرون به صرفه تر هستند و حتی می توانند ساخته شوند که به مانند سنگ طبیعی جلوه کند .

 

کاشی و سرامیک - آقازاده

 

نصب و راه اندازی کاشی و سرامیک و پرسلان یا پرسلن

هر دو کاشی سرامیک و پرسلن می توانند در هنگام نصب ، بسیار ظریف باشند. سرامیک بسیار ضخیم نیست ، به همین دلیل می توان آن را با سرامیک بر برش داد ، اما ممکن است به راحتی (و به طور قابل ملاحظه ای) برش سرامیک آسانتر از سرامیک پرسلن یا پرسلان . ولی کاشی پرسلان یا سرامیک پرسلن در عین حال بسیار سخت است که در هنگام اجرا و معماری و نصب ممکن است شکننده و مستعد ابتلا به ترک خوردن باشد. پس از نصب ، هر دو کاشی باید نسبتا خوب عمل کنند اگر کلاس مناسب کاشی در جای مناسب استفاده شود. با این وجود ، نصب یک کاشی پرسلن یا پرسلان قطعا نیاز به نصاب حرفه ای دارد.

طول عمر کاشی های پرسلان

کاشی های پرسلان یا پرسلن از کاشی های سرامیکی بسیار مقاوم هستند. به طور خاص ، آنها کمتر احتمال دارد که آب را از کاشی های سرامیکی جذب کنند. این باعث می شود که کاشی های پرسلان یا پرسلن بیشتر به باران ، یخ یا مایعات ایمنی داشته باشند

نحوه تشخیص کاشی سرامیکی با کاشی پرسلان

تمام کاشی های سرامیکی در طی فرایند تولید تحت آزمون جذب آب قرار می گیرند. کاشی های پخته قبل از قرار گرفتن در آب به مدت 24 ساعت وزن می گیرند و سپس پس از برداشت از آب ، دوباره وزن می شوند. کاشی هایی که بعد از فرو رفتن کمتر از 0.5 درصد وزن دارند ، به اندازه کافی متراکم می شوند تا به عنوان پرسلن طبقه بندی شوند. کاشی هایی که 0.5 درصد وزن بیشتری دارند یا بیشتر – یعنی کاشی هایی که آب بیشتری را جذب می کنند – سرامیک هستند.

رتبه بندی موسسه مینا پرسلان ( PEI )

کاشی های سرامیک و پرسلن اغلب رتبه های کلاس از موسسه مینا پرسلن ارائه می شود. شش رتبه بندی کلاس (0 تا 5) وجود دارد ، که در کل ، نشان می دهد که کاشی سخت و غیر قابل نفوذ چیست. رتبه کلاس PEI 0 نشان می دهد که کاشی ظریف است و برای هر ترافیک پا مناسب نیست، در حالی که رتبه کلاس 5 نشان می دهد که کاشی بسیار با دوام و مناسب برای ترافیک بالا در مناطق تجاری و حتی حتی در فضای باز است. بیشتر کاشی های سرامیکی امتیاز کلاس PEI از 0 تا 3 را دریافت می کنند ، در حالی که بیشتر کاشی های پرسلن دارای امتیاز کلاس 4 یا 5 می باشند.

صدور گواهینامه کاشی پرسلان

اصطلاحات بازاریابی گاهی اوقات دشوار می توان دانست که آیا کاشی سرامیک و یا پرسلن است. این موضوع بسیار مشکل است زیرا کاشی های سرامیک و پرسلن اغلب کاربردهای بسیار متنوعی دارند. بهترین راه برای صاحبان خانه یا پیمانکاران و معماران و کارفرمایان و مهندسان برای اطمینان از خرید پرسلان یا پرسلن اطلاعات کامل روی برچسب کارتن را مطالعه و کارخانه تولید کننده را در وب سایت بررسی کنند .

هزینه کاشی سرامیکی و کاشی پرسلان

در حالی که کاشی های سرامیکی و غیر پرسلانی در مقایسه با دیگر مواد کفپوش بسیار ارزان هستند ، کاشی های پرسلن گران تر از کاشی های سرامیکی هستند. قیمت هر دو نیز با توجه به تراکم کاشی (به عنوان مثال ، با توجه به رتبه بندی PEI) متفاوت است.

 کاشی سرامیک پرسلن – کاشی پرسلن

 • – ١٢٠*٦٠ نما – ١٣٠در ٦٠ نما
 • – ٨٠١٢٠ سرامیک -کاشی ٨٠١٢٠
 • -سرامیک٨٠*١٢٠- پرسلن ١٢٠در ٦٠
 • – پرسلان ١٢٠در ٦٠- پرسلن سایز ١٢٠*٦٠
 • – پرسلان ١٢٠/٦٠-سرامیک ١٢٠/٦٠
 • – کاشی ١٢٠*٦٠ – کاشی پارس

پرسلان کاشی پارس -پرسلن پارس

 • – سرامیک ١٢٠*٦٠ – سرامیک نما
 • – سرامیک پرسلان – سرامیک پرسلن
 • – پرسلن نما – پرسلان نما
 • – کاشی سرامیک نما ١٢٠/٦٠ – سرامیک – پرسلن نما ١٢٠٦٠ – سرامیک پرسلان نما ١٢٠٦٠ – رستیک نما – مات نما
 • – طوسی مات ١٢٠٦٠ – کرم روشن ١٢٠٦٠
 • – قهوه ای تیره ١٢٠*٦٠ – کاشی و سرامیک بیماستانی – کاشی سرامیک بیمارستانی
 • – کاشی سبز بیمارستانی – کاشی بیمارستانی – کاشی بیمارستانی رنگی
 • – کاشی سرامیک ١٢٠*٦٠ بیمارستانی

– کاشی و سرامیک پرسلان بیمارستانی

 • – کاشی و سرامیک بیمارستانی ١٢٠/٦٠
 • – کاشی بیمارستان ١٢٠*٦٠ – کاشی آبی بیمارستانی – کاشی سرامیک پرسلان بیمارستانی – کاشی سرامیک پرسلن بیمارستانی – کاشی اتاق عمل
 • – کاشی پرسلن بیمارستانی
 • – سرامیک پرسلان بیمارستانی

– کاشی اتاق عمل – سرامیک اتق عمل – کاشی سرامیک اتاق عمل – کاشی صنعتی

– سرامیک صنعتی – پرسلن صنعتی

– پرسلان صنعتی – کاشی ضد اسید

– کاشی سرامیک ضد اسید – کاشی اتاق باطری – کاشی و سرامیک اتاق باتری

– کاشی استخری – کاشی سرامیک استخری

– ضد اسید آجدار – سرامیک پارکینگ ی

– سرامیک کف پارکینگ – کاشی غیر لغزنده

– کاشی و سرامیک غیر لغزنده

– چسب پودری شورلو ول

– چسب خمیری شورلو ول – چسب ضد اسید – چسب پودری ضد اسید

– چسب دو جزئی ضد اسید هنکل آلمان

– پودر بند کشی ضد اسید – ملات ضد اسید – پودر بند کشی آنتی باکتریال –

ضد قارچ و ضد جرم

– پرسلان ٦٠٦٠ – سرامیک پرسلن ٦٠٦٠

– کاشی و سرامیک ٢٠*٢٠

– کاشی و سرامیک سایز٢٥*٢٥

– کاشی و سرامیک سایز٣٠*٣٠

– کاشی و سرامیک سایز٣٣*٣٣

– کاشی و سرامیک سایز٤٠*٤٠

– کاشی و سرامیک سایز ٥٠*٥٠

– کاشی و سرامیک سایز ٦٠*٦٠

– کاشی و سرامیک سایز ٦٠*٣٠

– کاشی و سرامیک سایز ٧٥*٣٠

کاشی و سرامیک سایز ٩٠*٣٠

کاشی و سرامیک سایز ٨٠*٨٠

کاشی و سرامیک سایز ٩٠*٩٠

کاشی و سرامیک سایز ١٠٠*١٠٠

کاشی و سرامیک سایز ١٢٠*٦٠

کاشی و سرامیک سایز ١٢٠*٨٠

سرامیک ٨٠*٤٠

سرامیک ١٦٠*٤٠

پرسلان بیمارستانی

پرسلن بیمارستانی

کاشی ضد باران های اسیدی

سرامیک ضد باران های اسیدی

کاشی آنتی باکتریال

سرامیک آنتی باکتریال

کاشی ضد میکروب

سرامیک ضد میکروب

سرامیک پرسلان ضد باکتری

سرامیک پرسلن آنتی باکتریال

کاشی ضد خش

کاشی سرامیک ضد خش

کاشی سرامیک جاهای عمومی

کاشی و سرامیک جذب آب صفر

کاشی و سرامیک جذب آب پایین و کم

چسب خمیری

چسب دو جزئی عایق بندی

چسب استخری

پودر عایق بندی

موزائیک پولیمری رنگی

موزائیک ویبره

موزائیک ساده

مورزائیک طرح دار رنگی

توالت زمینی

توالت تخت

توالت گود

توالت فرنگی

شوتینگ دار

واتر جت

چسب پودری پرسلان ایرانی

چسب پودری پرسلان خارجی

چسب پودری هنکل آلمان

چسب پودری شیمی ساختمان

چسب خمیری شیمی ساختمان

شیرآلات شودر

شیرآلات قهرمان

شیرآلات طلایی سفید

کابینت روشویی

کابین روشویی

کاسه روشویی

چینی روشویی

پودر بند کشی هنکل آلمان

بین کابینت شیشه ایی

بین کابینت خارجی

کاشی سرامیک بین کابینتی

کاشی و سرامیک پرسلنی

کاشی و سرامیک پرسلانی

پرسلن های کاشی

پرسلان سرامیک

چسب پودری پرسلن

کاشی پارس

کاشی الوند

کاشی مرجان

کاشی پرسپولیس

کاشی نایین

کاشی صدرا سرام

سرامیک صدرا سرام

کاشی مارلیک

هبلکس

بتون سبک

بتون مصنوعی

بتون سبک هبلکس

دیوار هبلکس

هبلکس سبک

هبلکس ایساتیس

دیوار سبک هبلکس

دیوار مصنوعی

هبلکس یزد ایساتیس یزد

بتون دیواری

چسب هبلکس

چسب دیواری

چسب دیوار

قرنیز آماده

قرنیز رنگی

حاشیه دیوار

قرنیز سرامیک

سرامیک قرنیز

سرامیک هتلی

کاشی هتلی

کاشی و سرامیک کف هتل

کاشی نما

سرامیک نما

پرسلن نما

کاشی بیمارستانی

کاشی سبز بیمارستانی

کاشی اتاق عمل

سرامیک اتاق عمل

کاشی دکوری

کاشی پشت تلویزیون

سرامیک تلویزیون

کاشی شومینه

سرامیک شومینه

کاشی پشت کابینت

سرامیک پشت کابینت

کاشی ارزان قیمت

سرامیک ارزان قیمت

سرامیک زیر پارکت

کاشی زیر پارکت

سرامیک بدون لعاب

کاشی بدون لعاب

سرامیک خام

کاشی خام

کاشی بیسکویت خام

سرامیک بیسکویت خان

بین کابینتی خارجی

کاشی کابینت خارجی

کاشی فله

کاشی شکسته

سرامیک فله

سرامیک شکسته

کاشی انباری

سرامیک حیاطی

موزاییک حیاطی

کاشی زیر پل

سرامیک زیر پل

کاشی ته پالت

کاشی متفرقه

سرامیک متفرقه

کاشی و سرامیک پرسلن پارس

کاشی و سرامیک پرسلان پارس

کاشی و سرامیک پرسلان الوند

کاشی و سرامیک الوند

کاشی و سرامیک نائین

کاشی و سرامیک پرسلان نائین

کاشی و سرامیک مرجان

کاشی و سرامیک ١٢٠*٦٠ مرجان

پرسلان مرجان

پرسلان الوند

سرامیک پرسلان مرجان

سرامیک پرسلان الوند

کاشی حمام

کاشی و سرامیک حمام

کاشی توالت

کاشی و سرامیک توالت

کاشی سرویس بهداشتی

کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

کاشی بهداشتی

سرامیک بهداشتی

کاشی آشپزخانه

سرامیک آشپزخانه

کاشی بین کابینت

سرامیک بین کابینت

کاشی بالای کابینت

سرامیک کف آشپزخانه

سرامیک طرح چوب

کاشی طرح چوب

سرامیک طرح چوب

سرامیک چوبی

سرامیک اسلب پرسلن

سرامیک پرسلان اسلب

سرامیک اسلب پرسلن

سرامیک دکوری

کاشی دکوری

سرامیک تابلو فرش

کاشی تابلو فرش

تابلو فرشی پرسلن

سرامیک طرح پارکت

کاشی طرح پارکت

سرامیک پارکتی

کاشی پارکتی

سرامیک پولیش

سوپر پولیش

کاشی پولیش

کاشی براق ٨٠*٨٠

کاشی گلیزد

سرامیک گلیزد

سرامیک چینی

کاشی چینی

سرامیک چینی پرسلان

سرامیک پرسلن چینی

سرامیک سایز ٤٠*١٦٠

سرامیک سایز ٩٠*١٨٠

سرامیک پرسپولیس

کاشی پرسپولیس

کاشی لابی

سرامیک لابی

کاشی راهرو

کاشی پارکینگ

کاشی راه پله

سرامیک راه پله

سرامیک دور آسانسور

کاشی دور آسانسور

Call Now Button